En GüzeL BoaRd TozuttuM.NiCeBoaRd

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KaLiTeLi KiŞiLeriN BuLuStuGu TeK aDreS TozuTanLaRıN ForuMu.....

Meğer Dünyanın En Çok Kazanan Futbolcusuna Sahipmişiz Accept10 BitCoin LiteCoin DogeCoin SevgiLi Forum KuLLanıcıLarı DüşünceLerinizi tozuttum@gmail.com e-mail yolu ile uLaştırabiLirsiniz. BitCoin LiteCoin DogeCoin Gibi Digital Para BirimLeri Sitemize Eklenecektir. BiLginize...

Düşünceniz Bizim İçin Önemlidir.

Giriş yap

Şifremi unuttum

Mayıs 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

2 posters

Meğer Dünyanın En Çok Kazanan Futbolcusuna Sahipmişiz

TozuttuM
    TozuttuM
    ForuMun YARBAYI
    ForuMun YARBAYI

Tecrübe Puanı : 11
    TeşekkürLer : 0

Meğer Dünyanın En Çok Kazanan Futbolcusuna Sahipmişiz Empty Meğer Dünyanın En Çok Kazanan Futbolcusuna Sahipmişiz

Mesaj tarafından TozuttuM Paz Ocak 13 2008, 23:48

Yeni durak Chelsea!
    Meğer Dünyanın En Çok Kazanan Futbolcusuna Sahipmişiz Spo05
    Fenerbahçe'nin eski yıldızı Nicolas Anelka'nın peşinde koşan Chelsea, sonunda Bolton kulübüyle 15 milyon sterlin bonservis bedelinde anlaşarak amacına ulaştı.
    Premier Lig'de zirve kovalayan Chelsea'nin internet sitesinde dün yapılan açıklamada, Fransız oyuncu ile 4.5 yıllık anlaşma sağlandığı açıklandı. Fenerbahçe'den rekor bonservis bedeliyle geçtiğimiz ağustos ayında Bolton'a transfer olan 28 yaşındaki Anelka, İngiliz kulübünde çıktığı 22 lig maçında 11 gol atmıştı.
    Almanya'da yayınlanan Bild gazetesi de PSG, Arsenal, Real Madrid, Liverpool, Manchester City'de de forma giyen Anelka'nın kendisi için ödenen 132.1 milyon euroluk toplam bedelle 'dünyanın en pahalı futbolcusu' olduğunu yazdı.

Zidane izliyor

Fenerbahçe'den 12 milyon euroluk bedelle Bolton'a geçen Anelka'yı, bugüne kadar aldığı toplam 115,5 milyon euroyla futbol kariyerine son veren Zinedine Zidane izliyor. Zidane'nin ardından 101 milyon euroyla Ronaldo ve 37,4 milyon euroyla Ronaldinho geliyor. Almanya'da ise en pahalı futbolcu Galatasaray'dan Marsilya, buradan da Bayern Münih takımına geçen Franck Ribery olduğu, Fransız oyuncu için bugüne kadar ödenen toplam transfer bedelinin 27,5 milyon euroyu bulduğu belirtildi.
    milliyet
    akrep kral
    ForuMun RütbeSiz AsKeri
    ForuMun RütbeSiz AsKeri

Tecrübe Puanı : 0
    TeşekkürLer : 0

Meğer Dünyanın En Çok Kazanan Futbolcusuna Sahipmişiz Empty Geri: Meğer Dünyanın En Çok Kazanan Futbolcusuna Sahipmişiz

Mesaj tarafından akrep kral Paz Haz. 22 2008, 10:43

guzel
    anelka yı nerden buldın böyle
    tesskurler
    ben
    dj cabbar

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 12 2024, 00:48