En GüzeL BoaRd TozuttuM.NiCeBoaRd

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KaLiTeLi KiŞiLeriN BuLuStuGu TeK aDreS TozuTanLaRıN ForuMu.....

Bin Ladin'in oğluna bak! Accept10 BitCoin LiteCoin DogeCoin SevgiLi Forum KuLLanıcıLarı DüşünceLerinizi tozuttum@gmail.com e-mail yolu ile uLaştırabiLirsiniz. BitCoin LiteCoin DogeCoin Gibi Digital Para BirimLeri Sitemize Eklenecektir. BiLginize...

Düşünceniz Bizim İçin Önemlidir.

Giriş yap

Şifremi unuttum

Mayıs 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

2 posters

Bin Ladin'in oğluna bak!

TozuttuM
    TozuttuM
    ForuMun YARBAYI
    ForuMun YARBAYI

Tecrübe Puanı : 11
    TeşekkürLer : 0

Bin Ladin'in oğluna bak! Empty Bin Ladin'in oğluna bak!

Mesaj tarafından TozuttuM Paz Ocak 13 2008, 20:30

Usame Bin Ladin 26 yaşındaki oğlu Omar, 52 yaşındaki eşi ile birlikte İngiltere'de yaşamak için başvurdu. Ömer Bin Ladin 'barış gönüllüsü' olarak çalışacak.

Bin Ladin'in oğluna bak! 4765725

Dünyanın bir numaralı teröristi, 11 Eylül'ün mimarı olarak anılan El Kaide örgütü'nün lideri Usame Bin Ladin'in 26 yaşındki oğlu Ömer, 52 yaşındaki eşi Jane Felix-Browne ile birlikte İngiltere'de yaşamak için başvurdu. Kahire'de yaşayan çift, buradaki İngiltere Büyükelçiliği'ne giderek gerekli evrakları teslim etti. Büyükelçilik görevlileri Bin Ladin çifti ile ilk mülakatı yaptı.

Bin Ladin çifti, Jane'in Moulton, Cheshire'daki 550 bin Sterlinlik (1 Milyon 250 Bin YTL) evine yerleşeceklerini, 'kiralık anne' yöntemi ile çocuk sahibi olmayı ve 'barış gönüllüleri' olarak çalışmayı planladıklarını söylediler.

Baba Usame Bin Ladin'in, Afganistan'daki terör eğitim kamplarında kısa bir süre kaldığını saklamayan oğul Bin Ladin, İngiliz vatandaşı olan eşi Jane'den dolayı bu ülkede sürekli oturma izni alacağı konusunda yetkililerden güvence aldığını belirtti. 'Dünyanın en çok aranan teröristi' olan Uasme Bin Ladin'in dördüncü oğlu olan Ömer, daha önceki evliliğinden bir çocuk sahibi. Ömer'le birlikte mutlu bir yaşamı olduğunu söyleyen ve Zaina El Sabah Bin Ladin adını alan Jane ise daha önceki altı evliliğinden olan çocuklarıından dört torun sahibi.

Bin Laden çifti, ne kadar barışsever olduklarını göstermek için, Kahirde'den Fas'a atlarla bir barış yolculuğu yapmak için hazırlıklarını tamamladılar.
    SempatiK
    SempatiK
    KorGeneraL
    KorGeneraL

Tecrübe Puanı : 0

Bin Ladin'in oğluna bak! Empty Geri: Bin Ladin'in oğluna bak!

Mesaj tarafından SempatiK Salı Şub. 12 2008, 12:44

hiç babasına çekmemiş lol!
    ellerine sağlık kanka
    TozuttuM
    TozuttuM
    ForuMun YARBAYI
    ForuMun YARBAYI

Tecrübe Puanı : 11

Bin Ladin'in oğluna bak! Empty Geri: Bin Ladin'in oğluna bak!

Mesaj tarafından TozuttuM Salı Ocak 06 2009, 22:16

ewet kanka öLe walla

Forum Saati C.tesi Mayıs 11 2024, 10:33